Nabízíme Vám kompletní kosmetické služby, odborné ošetření pleti včetně poradenství péče o pokožku. V nabídce také naleznete kosmetické masáže a nově i chemický peeling. Vyzkoušejte Lash lifting & Botox či laminaci (fixaci) obočí od italské firmy My Lamination nebo klasické barvení řas a obočí včetně formování tvaru obočí. Také myslíme na to, aby byla Vaše kůže krásná, hladká a hlavně bez chloupků. Depilace provádíme šetrnými francouzskými vosky Cirépil. Pro Vaše ruce máme připraveny parafínové zábaly s regeneračním účinkem.

previous arrow
next arrow
Slider

Kompletní odlíčení pleti a tonizace, aplikace změkčovacího gelu, hloubkové čištění (dle potřeb a stavu pleti), úprava obočí, maska, závěrečný krém.

Doba procedury: 60 minut

Cena: 490,- Kč

Kompletní odlíčení pleti a tonizace, úprava obočí, peeling, aplikace změkčovacího gelu, hloubkové čištění pleti (dle potřeb a stavu pleti), relaxační masáž obličeje krku a dekoltu, pleťová maska, závěrečný krém.

Doba procedury: 75 minut

Cena: 540,- Kč

Vhodné pro mladou aknózní pleť. Povrchové čištění+ tonizace, aplikace změkčujícího gelu + čistící maska, hloubkové čištění pleti, sérum pro aknózní pleť, maska Anti Akne – zklidňuje a působí protizánětlivě, GlycoRETINAL +C krém.

Doba procedury: 45-60 minut

Cena: 480,- Kč

V dnešní době je již standardem péče o mužskou pleť. Díky pravidelné péči je pleť čistého a mladistvého vzhledu, bez zbytečných vrásek, rozšířených pórů a otoků kolem očí. Povrchové čištění pleti, změkčení pleti + peeling, hloubkové čištění pleti (dle potřeby), úprava obočí, obličejová maska, tlaková masáž obličeje, závěrečný krém.

Doba procedury: 60-75 minut

Cena: 520,- Kč

V kosmetické péči je období od 35 do 50 let pokládáno za nástup změny pleti. Objevují se první známky stárnutí a proto je velmi důležité se o pleť vhodně starat a maximálně zpomalit projevy stárnutí. Kompletní odlíčení pleti a tonizace, úprava obočí, Enzymový peeling G5, RELIFT VOLUME sérum s obsahem rostlinných kmenových buněk, Oxygenia O2 – liftingová maska, relaxační masáž obličeje krku a dekoltu, mořská alginátová maska, závěrečný krém s kyselinou hyaluronovou.

Doba procedury: 90 minut

Cena: 790,- Kč

Věkem se snižuje schopnost obnovy rohové vrstvy pokožky, dochází k útlumu tvorby kolagenových vláken a to má za následek pokles elasticity a tvorbu vrásek. Kompletní odlíčení pleti a tonizace, úprava obočí, Beta Peel – AHA peeling, 100 % Retinol sérum, MACADAMIA AGE maska výživná BIO CPK, Masáž obličeje, MULTI LIFT 100% kyselina hyaluronová sérum, mikromasáž očního okolí, oční liftingové sérum se zlatými pigmenty, závěrečný krém s kyselinou hyaluronovou.

Doba procedury: 90 minut

Cena: 850,- Kč

Jedná se o velmi šetrnou proceduru na řasy, která dokáže jedinečným způsobem zvednout – natočit a vyživit přírodní řasu. Mnoho žen dává přednost tomuto zákroku, protože řasy neničí a naopak jsou řasy vyživené a rychleji rostou. K proceduře jsou použity produkty My lamination. Řasy jsou pro proceduře krásně natočené, černé, opticky prodloužené až o 50% silnější,  regenerované, vyživené a posílené látkami podporujícími růst i sílu řas. Vhodné pro klientky: kteří nemohou či nechtějí mít umělé řasy,  potřebují regenerační kúru řas, mají rovné řasy a chtějí zvýraznit své přirozené řasy.

Lash Lifting + Lash Botox – cena:        750,- Kč

Dlouhodobé narovnání neposedného obočí (kudrnaté, špatný směr růstu), intenzivní výživa –  regenerace (pro klientky, které potřebují podpořit růst obočí) perfektně upravený tvar obočí, který zvýrazní Vaše oči, zvýraznění – barvení,  efekt laminace vydrží 4 – 6 týdnů.

Laminace obočí – cena:        550,- Kč

Depilace šetrnými vosky Cirépil …..více než vosk.

Novinka na českém trhu. Z Paříže dorazil ten nejšetrnější vosk s těmi nejlepšími funkcemi, jaké si dokážete představit. Vosk, který depiluje i přes olej. Provozní teplota již od 37 stupňů.


• nestrhávají pokožku
• zaručují menší bolestivost než jiné depilační techniky
• depilují přes olejem ošetřenou pokožku
• možnost aplikovat až 6x na jedno místo
• vosky jsou hypoalergenní a vhodné i pro osoby s citlivější pokožkou.
• depilovat lze takřka vše: obočí, obličej, záda, hrudník, končetiny, třísla, podpaží, nosní dírky…….
• ucelená péče před i po depilaci. Každý krok obsahuje velké množství péče.
• v nabídce máme několik druhů vosků např. speciální obličejový vosk Visage, který je navržen pro přesnou úpravu obočí a dalších citlivých partií obličeje. Vosk intimate je určen pro nejnáročnější zákazníka. Dá se použít v podpaží a v bikinách. Cirépil Cotton, Cirepil Budoir, Cirépil Home atd.

Cena: viz CENÍK DEPILACE

Účinky chemického peelingu byli už známy ve středověku a jeho obliba vydržela až dodnes. Jedná se o neinvazivní metodu na hranici medicíny a kosmetiky.

 

K čemu Chemický peeling slouží?

 • k vyhlazení jemných mimických vrásek, projasnění a omlazení pleti

/Doporučena kúra: od 40+…2 – 3 sezení, 30+…1. sezení  za půl roku/

 • sjednocení barvy pleti (stařecké skvrny, hyperpigmentace)

/Doporučena kúra: 2 – 4 sezení, poté pro lepší výsledek 6 měsíců aplikovat WHITE Avion/

 • zjemnění jizev po akné

 • akné vulgaris typu I a II (pustuly, komedony bez hlubokých cyst), komedony se rychle uvolňují, pustuly se vysušují a mizí

 • stažení rozšířených pórů

/Doporučena kúra:  2 -4 sezení/

 

Jak se na ošetření připravit?


Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu.  Cca. 10 – 14 dnů před první kúrou budete používat Zjemňující emulzi G10 (lze zakoupit u kosmetičky, nebo v lékárně), která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

 

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare?


Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 – 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení a opět se vrátíte k používání přípravku G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte specialistovi.

 • povrchové čištění

 • tonizace

 • ochranný krém na citlivé oblasti

 • SynCare AHA kyselina 30% nebo 35%

 • neutralizace

 • hydratační sérum

 • závěrečný krém

 

V čem je SynCare AHA peeling GlycoHyal jedinečný?

Jako jediný v Evropě obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem dráždění.

 

Ceník:

Celý obličej… 690,-Kč

Kúra – 2 sezení… 1290,-

Kúra – 3 sezení…1800,-

Kúra – 4 sezení…2200,-

Při ošetření krku, dekoltu, rukou se cena upravuje dle rozsahu ošetření.

 

Peeling je zakázáno používat:


U těhotných žen, při kojení, při autoimunitních onemocnění, při častých infekcích herpes simplex virus (opary), při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.

Revoluční metoda, která dokáže i bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Manuální lifting díky své efektivitě patří mezi vyhledávané beauty masáže.  Jedná se o kosmeticko-regenerační masáž s velmi jemnou technikou šetrnou k pokožce.  Doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Zpomaluje proces stárnutí, vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Vzhled pleti a obličeje celkově odráží náš psychický stav, nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly jsou v tenzi, což způsobuje nepřirozený a napjatý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se mění.

Manuální lifting obličeje – účinky

 • krásně vyhladit pokožku – zpomaluje stárnutí pleti

 • zvyšuje pružnost kůže – brání vzniku vrásek

 • zlepšuje prokrvení kůže – zlepšuje se barva pleti

 • zmirňuji se kruhy a váčky pod očima

 • zrychluje odvod odpadních látek metabolismu – úbytek podkožního tuku

 • snižuje napětí v obličeji a zároveň příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu

 • odstraňuje stres, obnovuje duševní harmonii a zvyšuje Vaše sebevědomí

 • mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk – kůže získá svěží vzhled

Již při prvním ošetření dochází k viditelnému vyhlazení vrásek a zpevnění pleti. Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 6 – 10 ošetření v intervalu 1 – 2x týdně a poté 1x za měsíc pro udržení účinku.

Kurz manuálního liftingu obličeje jsem absolvovala u zakladatele této skvělé metody Roberta Al Arefa. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Tato metoda je velice šetrná a je vhodná pro každý typ pleti. Absolvovat jí mohou jak ženy, tak muži. U mužů je před procedurou potřeba hladké oholení.  V den liftingu nedoporučujeme žádnou jinou proceduru obličeje a je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Kontraindikace:

– hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje (opary, akné, spálený obličej)

– bolestivé záněty obličejových nervů, záněty zubů, očí, dutin, uší

– těhotenství

– porucha štítné žlázy

– epilepsie, migrény

– onkologické onemocnění

– pooperační stavy (cca 2 měsíce, doporučení lékaře)

– botox (6 měsíců), mezoterapie (3 měsíce)

– masáž se neprovádí u mladých dívek do cca 25 let.

 

Manuální lifting – masáž /60 min/…590,- Kč

balíček 5 masáží … 2.650,- Kč   /530/

balíček 8 masáží …4.000,- Kč    /500/

balíček 10 masáží …4.800,- Kč   /480/

 

Manuální lifting + alginátová maska /90 min/…700,- Kč

balíček 5 masáží … 3.200,- Kč   /640/

balíček 8 masáží … 4.880,- Kč   /610/

balíček 10 masáží … 5.900,- Kč   /590/

 

Čas nezastavíme, ale můžeme zpomalit projevy stárnutí.

Při terapii používám čisté oleje přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

 • alginátová maska (obličej / obličej, krk,dekolt)

 • thermo maska hloubkově čistící pleťová maska liftingová

 • pleťová maska omlazující / výživná, enzymatický / Betapeel peeling

 • úprava obočí pinzeta

 • úprava obočí/ formování – teplý vosk + pinzeta

 • barvení obočí

 • barvení řas

 • 100% Retinol sérum

 • MULTI VOLUME 100% kyselina hyaluronová sérum

 • MULTI LIFT 100% kyselina hyaluronová sérum

 • RELIFT VOLUME sérum s kmenovými buňkami

 • MicroAmpoules /dle typu a potřeby pleti/

 • masáž obličeje, krku a dekoltu + liftingové sérum + vypínací maska

 • masáž obličeje, krku a dekoltu

 • mikromasáž očního okolí

Cena. viz CENÍK KOSMETIKA

Kosmetika Silvie - Salon Gema na Firmy.cz

Silvie Čížková: 777 364 182, silvie@salongema.eu 

Theme: Overlay by Kaira SALON GEMA
Mádrova 3027/6 142 00 Praha 4 (vchod ze zadní části domu)