Nabízíme Vám kompletní kosmetické služby, odborné ošetření pleti včetně poradenství péče o pokožku. V nabídce také naleznete kosmetické masáže a nově i chemický peeling. Vyzkoušejte Lash lifting & Botox či laminaci (fixaci) obočí od italské firmy My Lamination nebo klasické barvení řas a obočí včetně formování tvaru obočí. Také myslíme na to, aby byla Vaše kůže krásná, hladká a hlavně bez chloupků. Depilace provádíme šetrnými francouzskými vosky Cirépil. Pro Vaše ruce máme připraveny parafínové zábaly s regeneračním účinkem.

previous arrow
next arrow
Slider

NABÍDKA KOSMETICKÝCH OŠETŘENÍ /45 - 70 min/

Kompletní odlíčení pleti a tonizace, aplikace změkčovacího gelu, hloubkové čištění (dle potřeb a stavu pleti), úprava obočí, čistící maska, závěrečný krém.

Doba procedury: 45 – 60 min

Cena:  490,- Kč

Kompletní odlíčení pleti a tonizace, úprava obočí, peeling, aplikace změkčovacího gelu, hloubkové čištění pleti (dle potřeb a stavu pleti), relaxační masáž obličeje krku a dekoltu, pleťová maska, závěrečný krém.

Doba procedury: 60 – 70 min

Cena: 540,- Kč

V dnešní době je již standardem péče o mužskou pleť. Díky pravidelné péči je pleť čistého a mladistvého vzhledu, bez zbytečných vrásek, rozšířených pórů a otoků kolem očí. 

Povrchové čištění pleti, tonizace, změkčení pleti + peeling, hloubkové čištění pleti (dle potřeby a stavu pleti), úprava obočí, pleťová maska, tlaková masáž obličeje, krém.

Doba procedury: 45-60 minut

Cena: 520,- Kč

Ošetření vhodné pro mladistvou a problematickou pleť.

 

Doba procedury: 45-60 minut

Cena: 480,- Kč

Účinky chemického peelingu byli už známy ve středověku a jeho obliba vydržela až dodnes. Jedná se o neinvazivní metodu na hranici medicíny a kosmetiky.

 

K čemu Chemický peeling slouží?

 • k vyhlazení jemných mimických vrásek, projasnění a omlazení pleti

/Doporučena kúra: od 40+…2 – 3 sezení, 30+…1. sezení  za půl roku/

 • sjednocení barvy pleti (stařecké skvrny, hyperpigmentace)

/Doporučena kúra: 2 – 4 sezení, poté pro lepší výsledek 6 měsíců aplikovat WHITE Avion/

 • zjemnění jizev po akné

 • akné vulgaris typu I a II (pustuly, komedony bez hlubokých cyst), komedony se rychle uvolňují, pustuly se vysušují a mizí

 • stažení rozšířených pórů

/Doporučena kúra:  2 -4 sezení/

 

Jak se na ošetření připravit?


Ošetření se skládá z několika kúr povrchového AHA a BHA peelingu.  Cca. 10 – 14 dnů před první kúrou budete používat Zjemňující emulzi G10 (lze zakoupit u kosmetičky, nebo v lékárně), která významně snižuje riziko případné nežádoucí reakce. Emulzi používejte 1-2x denně dle doporučení. Od počátku aplikace emulze se neopalujte a používejte pouze doporučenou kosmetiku.

 

Jak probíhá ošetření AHA peelingem SynCare?


Budete ošetřeni přípravkem G30 nebo G35 AHA obnovující peeling. Jedná se 30% nebo 35% roztok kyseliny glykolové (původem z cukrové třtiny) upravený na optimální pH. Aplikace přípravku se zpravidla projeví svěděním a začervenáním. Dle reakce pleti a typu kúry bude roztok po 3 – 7 minutách neutralizován a odstraněn. Poté možný nepříjemný pocit na pokožce ihned ustane. Domluvíte si příští kúru. Následně budete používat po 2 dny indiferentní krém dle doporučení a opět se vrátíte k používání přípravku G 10. V této době chraňte ošetřená místa před sluncem a jakékoliv nežádoucí reakce sdělte specialistovi.

 • povrchové čištění

 • tonizace

 • ochranný krém na citlivé oblasti

 • SynCare AHA kyselina 30% nebo 35%

 • neutralizace

 • hydratační sérum

 • závěrečný krém

 

V čem je SynCare AHA peeling GlycoHyal jedinečný?

Jako jediný v Evropě obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou, která zlepšuje aplikační vlastnosti peelingu a snižuje subjektivní vjem dráždění.

 

Ceník:

Celý obličej… 690,-Kč

Kúra – 2 sezení… 1290,-

Kúra – 3 sezení…1800,-

Kúra – 4 sezení…2200,-

Při ošetření krku, dekoltu, rukou se cena upravuje dle rozsahu ošetření.

 

Peeling je zakázáno používat:


U těhotných žen, při kojení, při autoimunitních onemocnění, při častých infekcích herpes simplex virus (opary), při léčbě deriváty vitamínu A proti akné, při ozařování, po spálení pokožky na slunci nebo soláriu, při jakémkoliv akutně probíhajícím onemocnění.

Revoluční metoda, která dokáže i bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej. Manuální lifting díky své efektivitě patří mezi vyhledávané beauty masáže.  Jedná se o kosmeticko-regenerační masáž s velmi jemnou technikou šetrnou k pokožce.  Doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Zpomaluje proces stárnutí, vzniku vrásek, zvyšuje pružnost pokožky a snižuje napětí v obličeji.

Vzhled pleti a obličeje celkově odráží náš psychický stav, nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly jsou v tenzi, což způsobuje nepřirozený a napjatý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se mění.

Manuální lifting obličeje – účinky

 • krásně vyhladit pokožku – zpomaluje stárnutí pleti

 • zvyšuje pružnost kůže – brání vzniku vrásek

 • zlepšuje prokrvení kůže – zlepšuje se barva pleti

 • zmirňuji se kruhy a váčky pod očima

 • zrychluje odvod odpadních látek metabolismu – úbytek podkožního tuku

 • snižuje napětí v obličeji a zároveň příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu

 • odstraňuje stres, obnovuje duševní harmonii a zvyšuje Vaše sebevědomí

 • mechanicky odstraní zrohovatělé zbytky buněk – kůže získá svěží vzhled

Již při prvním ošetření dochází k viditelnému vyhlazení vrásek a zpevnění pleti. Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 6 – 10 ošetření v intervalu 1 – 2x týdně a poté 1x za měsíc pro udržení účinku.

Kurz manuálního liftingu obličeje jsem absolvovala u zakladatele této skvělé metody Roberta Al Arefa. Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

Tato metoda je velice šetrná a je vhodná pro každý typ pleti. Absolvovat jí mohou jak ženy, tak muži. U mužů je před procedurou potřeba hladké oholení.  V den liftingu nedoporučujeme žádnou jinou proceduru obličeje a je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Kontraindikace:

– hnisavá onemocnění nebo jiné zánětlivé projevy na kůži obličeje (opary, akné, spálený obličej)

– bolestivé záněty obličejových nervů, záněty zubů, očí, dutin, uší

– těhotenství

– porucha štítné žlázy

– epilepsie, migrény

– onkologické onemocnění

– pooperační stavy (cca 2 měsíce, doporučení lékaře)

– botox (6 měsíců), mezoterapie (3 měsíce)

– masáž se neprovádí u mladých dívek do cca 25 let.

 

Manuální lifting – masáž /60 min/…590,- Kč

balíček 5 masáží … 2.650,- Kč   /530/

balíček 8 masáží …4.000,- Kč    /500/

balíček 10 masáží …4.800,- Kč   /480/

 

Čas nezastavíme, ale můžeme zpomalit projevy stárnutí.

Při terapii používám čisté oleje přírodní kosmetiky Nobilis Tilia.

Barvení obočí, řas, nebo depilace horního rtu je ke speciální kosmetické péči zdarma. K ostatním kosmetickým ošetřením: barvení obočí 50,- Kč, barvení řas 50,- Kč, depilace horního rtu 50,- Kč

SPECIÁLNÍ KOSMETICKÁ PÉČE /70-90 min/

Žádná pleť není univerzální, proto je důležité vždy ke každému přistupovat individuálně a zvolit správnou péči. Při speciálním ošetření je k základnímu ošetření navíc zahrnuta intenzivní péče ve formě sér a micro-ampulek s obsahem aktivních látek, které efektivně vedou ke zlepšení pokožky. Barvení řas a obočí je v ceně ošetření. Doba ošetření je orientační a odvíjí se od aktuálních potřeb a stavu pleti.

Dostatečná hydratace je prvním krokem k prevenci stárnutí pleti. Snížená hydratace se projeví na ztrátě pružnosti a elasticity pleti, což vede k tvorbě prvních vrásek, které se časem prohlubují, pokud se problém včas neřeší. Pomocí hydratační péče bude vaše pleť přirozeně hydratovaná a získá opět mladiství vzhled. Péče je vhodná jak pro suchou tak mastnou pleť.

Cena: 690,- Kč

Ošetření se soustřeďuje na stažení rozšířených cévek, zabránění jejich dalšímu praskání, a tím na zmírnění úrovně začervenání. Úspěch je závislý na dodržování doporučení včetně výživy a na pravidelné salonní a domácí péči.

Cena: 690,- Kč

Ošetření vhodné pro pleť 35+ a 55+.

Rostlinné kmenové buňky přinášejí pleti účinek intenzivního omlazení, přispívají k obnově správného napnutí pokožky a obnovují objem.

Cena: 740,- Kč

Ošetření, které dodá Vaší pleti okamžitě jiskru a současně lifting a vitalitu. Kombinace nejvyšších koncentrací vitamínů a krátké liftingové masáže ve Vás zanechá luxusní pocit povzbuzené a osvěžené pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Cena: 740,- Kč

Kyselina hyaluronová přináší Vaší pleti především optimální hydrataci a díky tomu jí navrací plnost, elasticitu, jemnost a naopak její nedostatek má přímou souvislost se zrychleným stárnutím pokožky. Ošetření vhodné pro každé roční období, ale nejvíce ho pleť ocení především v létě, kdy je Vaše pleť suchá a unavená ze sluníčka.

Cena: 740,- Kč

Ošetření vhodné pro pleť 45+.

Věkem se snižuje schopnost obnovy rohové vrstvy pokožky, dochází k útlumu tvorby kolagenových vláken a to má za následek pokles elasticity a tvorbu vrásek. Zralá a stárnoucí pleť získá zpět svou vitalitu a jemnost.

Cena: 740,- Kč

Luxusní péče o náročnou pleť, která ztrácí pružnost a je potřeba zmobilizovat kolagen.  Pleť je po ošetření vypnutá a projasněná díky přípravkům s mořským kolagenem, zlatými mikropigmenty a arganovým olejem. To vše završeno liftingovou masáží, která podtrhne výsledek ošetření.

Cena: 740,- Kč

Pryč s vráskami a ochablou pletí! Nová metoda vyhlazení vrásek pomocí přípravků z řady DermaBotexin. Speciální přípravky vysoké kvality pro náročné zákaznice, které chtějí odstranit mimické vrásky bez injekční aplikace Botoxu. Aplikace se provádí pomocí InDermu, což je lokální aplikátor účinných látek v kosmetice. Speciální tupé zakončení umožňuje přesné tlakové dávkování na určené místo bez narušení celistvosti pokožky.

Cena: 990,- Kč

AKČNÍ CENA LÉTO 2020: 890,- Kč

 

TriaBOTULOTOXIN KIT profi care 33% anti-wrinkles Přípravek pro profesionální salónní péči obsahuje kombinaci tří nejúčinnějších látek působícím proti mimickým vráskám. Oligopetidy podobné částem molekuly botulotoxinu uvolňují napětí mimických vrásek, které se po aplikaci rychle vyhlazují. Látka DMAE je dnes nejúčinnější kosmeticky aktivní látkou proti vráskám a používá se i v injekční mezoterapii.


DermaBOTEXIN sérum 30% Maximální koncetrace oligoBOTULOXINU,

Účinné látky: Argireline® (oligobotolutoxin) potlačuje vrásky stejně jako botulotoxin, avšak na rozdíl od něj je Argireline® zcela při aplikaci bezpečný a bez nežádoucích účinků.

 

DermaBOTEXIN maska alginátová CPK  

Maska je určena pro intenzivní ošetření proti vráskám v kosmetickém salónu. Tato speciální alginátová maska obsahuje kromě základních složek také látku Thalasine, která uvolňuje napětí svalu a tím snižuje hloubku vrásky.

 

Pro větší a dlouhodobější efekt se doporučuje ošetření opakovat po 3-4 týdnech, ideálně 2-3 kúry a doplnit také salonní péči o péči domácí.

 

ÚPRAVA ŘAS A OBOČÍ

Jedná se o velmi šetrnou proceduru na řasy, která dokáže jedinečným způsobem zvednout – natočit a vyživit přírodní řasu. Mnoho žen dává přednost tomuto zákroku, protože řasy neničí a naopak jsou řasy vyživené a rychleji rostou. K proceduře jsou použity produkty My lamination. Řasy jsou pro proceduře krásně natočené, černé, opticky prodloužené až o 50% silnější,  regenerované, vyživené a posílené látkami podporujícími růst i sílu řas. Vhodné pro klientky: kteří nemohou či nechtějí mít umělé řasy,  potřebují regenerační kúru řas, mají rovné řasy a chtějí zvýraznit své přirozené řasy.

Lash Lifting + Lash Botox – cena:        750,- Kč

Dlouhodobé narovnání neposedného obočí (kudrnaté, špatný směr růstu), intenzivní výživa –  regenerace (pro klientky, které potřebují podpořit růst obočí) perfektně upravený tvar obočí, který zvýrazní Vaše oči, zvýraznění – barvení,  efekt laminace vydrží 4 – 6 týdnů.

Laminace obočí – cena:        750,- Kč

teplý vosk + pinzeta

 

Cena:  100 – 180,- Kč

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

obličej / obličej, krk, dekolt

Alginátové masky se vyrábí z hnědých mořských řas, které obsahují velmi prospěšnou látku pro kůži, která se vyskytuje výhradně v nich – kyselinu alginátovou, přesněji její soli. Alginát sodný dokáže vázat obrovské množství molekul vody. Výsledkem je gelovitá látka bohatá na vitamíny, minerály, výživné látky a vláhu, která po nanesení na obličej vyplňuje všechny záhyby a vrásky, intenzivně zvlhčuje a vyživuje pokožku. Tyto masky umožňují lepší pronikání aktivních ingrediencí do pleti.   

Maska sjednocuje barvu pleti, ta je zářivější, vypnutá a vyživená, mizí všechna začervenání, zužují se póry na nose a čele, vrásky jsou méně viditelné a tento efekt je viditelný okamžitě po aplikaci.

Alginátové masky se těší velké oblibě především v asijských zemích. Ne nadarmo se koluje, že tyto masky jsou jedním z nejúčinnějších kosmetických prostředků na světě.

Cena:  120,- / 220,- Kč

Cena:  110,- Kč

DEPILACE

Depilace šetrnými vosky Cirépil …..více než vosk.

Novinka na českém trhu. Z Paříže dorazil ten nejšetrnější vosk s těmi nejlepšími funkcemi, jaké si dokážete představit. Vosk, který depiluje i přes olej. Provozní teplota již od 37 stupňů.


• nestrhávají pokožku
• zaručují menší bolestivost než jiné depilační techniky
• depilují přes olejem ošetřenou pokožku
• možnost aplikovat až 6x na jedno místo
• vosky jsou hypoalergenní a vhodné i pro osoby s citlivější pokožkou.
• depilovat lze takřka vše: obočí, obličej, záda, hrudník, končetiny, třísla, podpaží, nosní dírky…….
• ucelená péče před i po depilaci. Každý krok obsahuje velké množství péče.
• v nabídce máme několik druhů vosků např. speciální obličejový vosk Visage, který je navržen pro přesnou úpravu obočí a dalších citlivých partií obličeje. Vosk intimate je určen pro nejnáročnější zákazníka. Dá se použít v podpaží a v bikinách. Cirépil Cotton, Cirepil Budoir, Cirépil Home atd.

Cena: viz CENÍK DEPILACE

RECENZE

Kosmetika Silvie - Salon Gema na Firmy.cz

Silvie Čížková: 777 364 182, silvie@salongema.eu 

Theme: Overlay by Kaira SALON GEMA
Mádrova 3027/6 142 00 Praha 4 (vchod ze zadní části domu)