DEPILACE LYCON

V našem salónu epilujeme vosky značky LYCON
Lycon je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978. Jako jediný má certifikaci ISO a zvítězil (již po několikáté) na British Beauty Awards 2014 v kategorii epilačních přípravků.
Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace.
Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky. Celý systém je nastaven tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné, nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i známé hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.
LYCON se v současné době prodává ve více než 70 zemích světa a je uznávám profesionály v oblasti kosmetického průmyslu. Mnoho výrobců se snaží o vyvinutí stejně úžasně fungujícího vosku, avšak bezúspěšně. Originál je pouze jeden a LYCON si výrobní tajemství pevně střeží.
Metoda je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně bolestivá.
HAPPY LYCON WAXING!
Před tím, než se rozhodnete pro epilaci přírodními vosky Lycon, přečtěte si důležité informace a časté dotazy klientů.
Kontraindikace:
 • Plísňové infekce
 • Virové infekce
 • Křečové žíly
 • Nedávná operace, čerstvé jizvy, oděrky a otevřené rány
 • Ekzém, svrab, akné, opary
 • Diabetici (mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře)
Před epilací:
Před první epilaci je vhodné nechat dorůst chloupky do délky 4-5 mm. Chloupky i při holení rostou v různých fázích. Je tedy důležité, aby všechny chloupky prorostly nad pokožku a i ty nejkratší, od délky 1 mm, mohly být do vosku při první epilaci zapracovány. Docílíte tak delšího efektu hladké pokožky. Pokud máte delší, ostříhejte je na délku cca 5mm, případně Vám je zastřihneme u nás. Epilaci opakujte cca po 4-6 týdnech.
Doporučuji: Den před epilací je vhodné provést tělový peeling a neopalovat se (ani v soláriu). V případě spálené či podrážděné pokožky nesmí být epilace provedena.
 
Následná péče 24-48 hodin po provedeném ošetření.
Čemu se vyvarovat:
 • Horké sprše, koupelím, saunám
 • Používání jiných přípravků na ošetření, než těm doporučeným
 • UV záření, soláriím, opalovacím přípravkům či nástřikům
 • Cvičení nebo plavání – nadměrné pocení ucpe póry a může způsobit zánět
 • Používání příliš upnutého prádla či prádla z umělých materiálů
 
Rádi byste poprvé vyzkoušely brazilskou depilaci?
Aby vaše intimní partie byly upravené, máte na výběr z pěti procedur. Můžete začít s epilací třísel a s každou další návštěvou salonu hranici posouvat.
 • Třísla – tohle je skvělý začátek, pokud jste ¨voskovací panna¨ Rychlé odstranění chloupků z třísel vám zajistí, že na pláži nebude vidět nic, co byste nechtěla.
 • Kalifornie (zvýšená třísla) – je vše výše uvedeno, ale vyšší střih bikin (prostě sexy bikiny, žádné bombarďáky)
 • G-String – tanga – tak tady už se mimo zvýšených třísel odstraňují chloupky i z horní části zadních partií.
 • Brazilská epilace (Brazilka) – jak už název napovídá, tato metoda přišla od Brazilek, které jsou známé svými mini bikinami, proto nesmí nikde nic zbytečně koukat. Kompletní odstranění chloupků, pouze v pubické oblasti se zachová úzký proužek /landing strip/, nebo trojúhelník /triangle/.
 • Hollywood (všechno musí pryč) kompletní odstranění chloupků, zepředu, zespodu, zezadu pryč. Vhodné pro všechny co milují čistý, hedvábně hladký pocit.
Bolí to? Nejčastější otázka. Jde o vytrhávání chloupků s kořínky, takže něco cítit musíte, ale rozhodně to není bolest, u které Vám vyhrknou slzy a budete volat všechny svaté na pomoc. Spíše se ze začátku bojíte, a tak vás první trhnutí překvapí, ale rychle si zvyknete a není to opravdu nic hrozného. Když už se odhodláte, není se čeho bát a za těch pár týdnů klidu bez holicího strojku a žiletek to opravdu stojí!
Cena: viz CENÍK DEPILACE
Theme: Overlay by Kaira SALON GEMA
Mádrova 3027/6 142 00 Praha 4 (vchod ze zadní části domu)