Trápí vás zarůstající nehty, kuří oka nebo jiné problémy s nohami. Můžete dorazit na individuální konzultaci a celkové ošetření nohou. Provádíme jak kosmetickou, tak zdravotní pedikúru (například pro diabetiky) i pedikúru pro klienty se speciálními potřebami. Pedikúra pro ženy i pro muže.

previous arrow
next arrow
Slider

Aneb klasické „nohy v lavoru“. Poté, co se nohy změkčí v lázni, ostříháme a vytvarujeme nehty a ošetříme kutikula kolem nehtů. Odstraníme ztvrdlou kůži na nohou a nohy ošetříme profesionálním krémem.

Doba procedury: 60 minut

Suchá pedikúra je hit nového tisíciletí. Nevyužívá se při ní skalpel, a je tedy bezpečnější. I proto se hodí hlavně pro klienty s neuropatii (sníženou citlivostí nohou vůči bolesti). Ošetření suchou pedikúrou velmi prospívá i lidem s onemocněním žil nebo tepen dolních končetin, s lupénkou, diabetem a těhotným ženám nebo sportovcům.

Doba procedury: 60 minut

Trápí vás zarůstající nehty, kuří oka nebo jiné problémy s nohama? Dorazte na individuální konzultaci a celkové ošetření nohou.

Doba procedury: 90 minut

Díky pravidelné suché pedikúře a speciálním ošetřujícím přípravkům pro diabetiky vám pomůžeme předejít vysychání a praskání pokožky a následnému vzniku bakteriálních a plísňových infekcí nebo rozvoji takzvané „diabetické nohy“.

Doba procedury: 60 minut

Tohle mají vaše nohy za odměnu. Jde totiž o skutečně komplexní péči. Kromě zklidňující a dezinfekční lázně a celkového ošetření nohou a nehtů provedeme i speciální peeling a masáž, která odstraní únavu a probudí pozitivní energii. Na závěr aplikujeme omlazující zábal a vyživující krém.

Doba procedury: 90 minut

Pěstěné nohy jsou vaší vizitkou, dopřejte jim proto přesně to, co potřebují. Modeláž nehtů na nohou ocení především ti, kdo mají od přírody slabé, lámavé nebo zarůstající nehty. Nehtová modeláž (prostřednictvím aplikace gelu nebo Shellacu) na nohou působí naprosto přirozeně, navíc vaše přírodní nehty ochrání a umožní jim v klidu růst.

Doba procedury: 60 minut

Nebaví vás holení nohou? Vyřešíme to za vás! Po depilaci budete mít od holení minimálně na čtyři až šest týdnů klid. Používáme metodu depilace voskem, před depilací by chloupky měly dosahovat aspoň čtyř milimetrů.

Doba procedury: 45 minut

Tato oblíbená procedura má hned několik neocenitelných účinků na vaše nohy – jak estetických, tak zdravotních. Díky zábalům chodidel a kolen se zjemní kůže a odstraní odumřelé buňky. Popraskaná pokožka navíc dostane okamžitou (a tolik nutnou) výživu. Zábaly pomáhají i klientům s revmatoidní artritidou a dalšími onemocněními drobných kloubů.

Doba procedury: 30 minut

Theme: Overlay by Kaira SALON GEMA
Mádrova 3027/6 142 00 Praha 4 (vchod ze zadní části domu)